Propagační kód Adwords? Vygenerujte si ho ihned a zdarma!

27.06.2017

Nevíte, kde a jak získat slevový kupón pro Google Adwords? Nic se neděje, připravili jsme pro vás jednoduchý návod! Adwords kupóny pro Českou republiku jsou dostupné online a kdykoliv si o ně můžete zažádat.

Existuje oficiální stránka, o které možná moc lidí neví, kde je možné o Adwords kupón zažádat. Stačí uvést jen emailovou adresu, na kterou má kód dorazit.

Přejít na ni můžete zde:

Pro koho jsou kupóny určeny?

Slevové kupóny jsou v hodnotě 1 000 Kč a lze je použít pouze v nově vytvořených účtech Adwords, kdy od prvního zobrazení reklamy ještě neuběhlo 14 dnů. Aby vznikl nárok na darovaný kredit, musíte během 30 dnů od zadání slevového kódu za reklamu utratit minimálně 250 Kč bez daní.

Je důležité také vědět, že kupóny se vážou na určitou zemi, takže kupón vygenerovaný pro Českou republiku nelze použít například pro Slovensko. Google postupně tyto zvýhodněné akce ruší, tak toho využijte dokud není pozdě a začněte s Adwords!

Kód už mám. A co teď?

Přejděte přes ozubené kolečko vpravo nahoře na Fakturace a platby => vlevo klikněte na Nastavení => na konci stránky naleznete odkaz Spravovat propagační kódy.


Následně zvolte červené tlačítko pro přidání nového propagačního kódu a vložte získaný kód.

Na této stránce, po úspěšné aktivaci kódu, uvidíte aktuální stav kupónu.