Co všechno pro Vás můžeme udělat?

Audit webů

Tuto službu nejčastěji využívají klienti, kteří si nechali udělat web na míru. Průměrně na webu najedeme 40 chyb, které je potřeba opravit.

Nástroje pro optimalizaci webu

Doporučíme Vám různé nástroje pro měření a optimalizaci webů, se kterými můžeme následně pracovat a pomocí nich upravovat Vaše webové stránky tak, aby byly pro zákazníka přehledné.

Tvorba webů

Pomohu Vám vytvořit nový web na platformách Shoptet nebo Eshop-rychle.

Převod eshopu na novou doménu

Při založení eshopu jste vybrali doménu, na které Váš eshopu funguje. Nyní jste zjistili, že by bylo vhodné eshop provozovat na doméně s jiným názvem avšak si nevíte rady jak to udělat a zároveň co nejméně uškodit organickému vyhledávání.

Pinterest

Pomůžeme Vám založit a nastavit profil na Pinterestu. Máme zkušenosti s nastavením úspěsných kampaní na Pinterestu pro získání nových nákupů.

Registrace do zbožových srovnávačů

Zaregistrujeme Váš web do zbožových srovnávačů, spárujeme produkty a nastavíme nabídky. Pracujeme na Favi, Bianu, Heuréce a Zboží.cz.

Registrace a správa profilu na Firmy.cz

Založíme Vám profil na firmách a budeme se starat o optimalizaci reklamy podle výsledků, které nám přínáší. Případné navyšování či snižování rozpočtu po konzultaci s Vámi.

E-mail marketing

Můžeme oslovit Vaše stávající zákazníky, kteří nenakupují opakovaně a díky e-mail marketingu je informovat o akcích, výprodejích nebo slevách.

Analýza současných aktivit

Vyzkoušeli jste v minulosti nějaký typ reklamy, nebo Vám ještě běží? Nedokážete přesně změřit, zda Vám přinesla více objednávek?

CHCI ZLEPŠIT VÝSLEDKY VÝSLEDKY MÉHO WEBU CO NEJDŘÍVE